10.84 UAH ▲2.44%
CZK
1.84 UAH ▲1.88%
Ukraińskie wojsko uczestniczyło w bitwach na froncie Kherson, zostało ranne, prz...

Bieg 284 km po operacji serca: Fighter sił zbrojnych otrzymał brąz na Pucharze Świata (zdjęcie)

Ukraińskie wojsko uczestniczyło w bitwach na froncie Kherson, zostało ranne, przeszło operację serca. Jednocześnie udało mu się zaktualizować rekord krajowy o 12-godzinny bieg. 9 grudnia Departament Komunikacji Strategicznej Departamentu Sił Zbrojnych Ukrainy („Stratkov z sił zbrojnych”) opowiedział o ukraińskim myśliwiec Andriy Tekachuk, który stał się brązowym zwycięzcą Daily Running Championship.

Mężczyzna przebiegał prawie 300 km w ciągu 24 godzin, aktualizując rekord krajowy. Wydarzenie zostało napisane w kanale telegramowym działu. Andriy Tkachuk ze znakiem wojskowym „Broad” zdobył trzecie miejsce w Daily Running Championship, prowadząc 284,540 km. Jednocześnie był w stanie poprawić poprzedni krajowy rekord, który ustanowił. W szczególności wcześniej rekord 12-godzinnego biegu wynosił 155,295 km i dzięki Andrew-156,8 km.

Wyścig odbył się 1-2 grudnia w Tajpej, stolicy Tajwanu, przekazano przesłanie. Żołnierze zostali zwolnieni w celu wzięcia udziału w mistrzostwach, w których ustąpił powtarzającym się zwycięzcom - litewskiego Aleksandra Sorokina, autora rekordu świata i greckich Footios Zisimopoulos, które również odbywają wiele zwycięstw w światowych zawodach sportowych. Nie ma wiadomości o zwycięstwie na Facebooku na Facebooku. Ale możesz przeczytać, że w kwietniu 2023 r.

Przeszedł operację serca. Post stwierdził, że z przewlekłą tachykardią udało mu się zostać mistrzem sportu i rekordzistą świata. A po pół roku - ma brązowy medal w codziennym wyścigu. Należy zauważyć, że Daily Running Championship to międzynarodowe zawody Ultramarathon, podczas których biegacze trwają 24 godziny. Zwycięzca 2023 r. - Oleksandr Sokolov - pokonał 301,8 km w ciągu dnia, napisał w portalu „World of Light Athletics”.

Opublikowali także zdjęcia pokazujące ukraińskiego wojownika Andrei Tkachuk po mecie. Tymczasem Stratko zauważył, że Tkachuk jest wojownikiem 128 sił zbrojnych, które uczestniczyły w operacji antyterrorystycznej w latach 2014-2015. Za udział w bitwach otrzymał okazję - medal „obrońca Ojczyzny”. Podczas jednej kolizji z wrogiem został ranny, ale potem wrócił do swoich braci.

<p> Lekarz zapewnia pomoc podczas ostrzału. Batalion Stugna </p>...