CZK
1.82 UAH ▲0.04%
Kirill Budanov powiedział, że wojna nie może trwać przez cały czas. W końcu na U...

„Jesteśmy tam i siedzimy”: Budanov powiedział pożądanym, czy w wojnie było złamanie (wideo)

Kirill Budanov powiedział, że wojna nie może trwać przez cały czas. W końcu na Ukrainie i Rosji zasoby mają własną granicę. Złamania w wojnie rosyjsko-bryraińskiej jeszcze się nie wydarzyły, ale ten moment jest bliski. W radiu stwierdził to Khartiya Kirill Budanov, szef Dyrekcji Wywiadu Ministerstwa Obrony. Szef Gur zauważył, że jeśli użyjesz analogii z piłką nożną, teraz w wojnie Federacji Rosyjskiej przeciwko Ukrainie nadal trwa „70. minuta meczu”.

„Idę tutaj na to wydarzenie. Siedzimy tam”, podkreślił zwiadowca, odnosząc się do meczu „70. minuty”. Dodał również, że na wojnie nie ma przerwy, ale jest blisko. „To nie może trwać całe życie, zasoby nie są nieograniczone: ani my, ani w nich” - podkreślił szef ukraińskiego wywiadu. W lutym 2023 r. Kirill Budanov powiedział Forbesowi, że w tym czasie, zgodnie z jego subiektywnymi uczuciami, wojna była w 70. minucie meczu, a wynik wynosił 1: 1. W kwietniu 2023 r.

Budanow podkreślił „RBC-Ukrainę”, że wojna rosyjsko-ukuraińska w tym czasie wynosiła 72-75 minut na 90. Ponownie powtórzył taką wiadomość w sierpniu 2024 r. , Podczas wieczoru ukończenia szkoły Kijowej, którą rozmieściliśmy blisko 70. minuty gry. Na początku sierpnia przypomniemy, szef Ministerstwa Obrony Gur Ukrainy Kirill Budanov powiedział, że w przypadku, gdy wojna trwa do lata 2025 r.

<p> Lekarz zapewnia pomoc podczas ostrzału. Batalion Stugna </p>...