Incydenty

Rosjanie nie mogą obronić w Nowym Jorku: siły zbrojne opowiadane o walce w wiosce (mapa)

W Nowym Jorku rosyjskie wojsko same stworzyło problemy, w wyniku czego mają duże odległości do otwarcia. Według odpowiedników Alexa z oficerem sił zbrojnych, jest to śmierć, ponieważ wróg zostaje natychmiast atakowany przez drony. Siły zbrojne Federacji Rosyjskiej nie mogą obronić w Nowym Jorku w regionie Donieck, pomimo zniszczenia połowy wioski. Zgłoszono to ukraińskie wojskowe Stanislav Bunyatov ze znakiem Call Sign w swoim kanale telegramowym.

„W Nowym Jorku sytuacja jest tak, że zniszczenie połowy wioski P*nie może tam obronić, ich ekstremalne pozycje są bliżej północy, więc przeprowadzanie się do nich regularnie otrzymują dawkę pochwał od naszych dronów i nie może zgromadzić wystarczająco dużo Dla nowych szarpnięć - powiedział Stanislav Bunyatov. Podkreślił, że z tego powodu armia rosyjska rzuciła część piechoty na wschód od Toretsk i prasuje z północnej strony, zabijając klin w osadzie.

Porucznik sił zbrojnych w znaku „Alex” mówił o sytuacji w Nowym Jorku w odniesieniu do swojego brata. Według niego połowa osady to szara strefa, która nie należy ani do ukraińskiego wojska, ani Rosjan. Ponadto podkreślił, że ponieważ siły obronne płonęły i łamią piwnice, wrogowi trudno jest dokonać fortyfikacji i napaści. Podczas 2-3 kilometrów nad otwartym Nowym Jorkiem jest śmierć, ponieważ drony natychmiast biją.

„Krótko mówiąc, wszystko jest smutne, ale nie tak smutne: n*prezenty, że nie zrobili własnych i nie wzmocnili zadań, a teraz musimy chodzić na duże odległości z otwartym terenem. Krótko mówiąc, szelest dał pozytywny wynik w pozycji Najpierw, a potem ostro negatywny - podkreślił Alex.

W personelu generalnym sił zbrojnych najemcy, przy wsparciu lotnictwa, zostali poinformowani w kierunku Toretsky, 15 sierpnia przeprowadzono 15 ataków w dziedzinie Nelipivka, Nowego Jorku, Przyjaźni i Toretsk. W 21 sierpnia przypomniemy, były rzecznik sztabu generalnego sił zbrojnych, analityk wojskowy Vladislav Seleznev powiedział, że wrog skoncentrował się ponad 200 tysięcy żołnierzy w kierunku Pokrowsky'ego i Toretsky'ego.